Nursan Gezisi

Nursan Gezisi

09.05.2017 Salı günü okulumuz Lojistik ve Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü öğrencilerinin ve Yrd. Doç. Mehmet Akif KUNT, Öğr. Gör. Harika ÖZKAN, idari personelden Turgut ÇALIŞKAN ve ERSİN ASLAN’ın katılımıyla, Tavşanlı Nursan Kablo A.Ş. fabrikasında teknik gezi gerçekleştirilmiştir.

Gezide Fabrika Direktörü Güven DALKILIÇ tarafından karşılanan öğrenciler, özellikle otomotiv sektöründeki lojistik alanda ana sanayi- yan sanayi tedarikçi-müşteri ilişkileri konularında açıklamalarda bulunmuştur.

Otomotiv ve metot mühendisleri eşliğinde öğrenciler iki gruba ayrılarak önce fabrika içi üretim ve depolama birimleri ziyaret edilmiş, verilen öğle yemeğinin ardından da fabrikanın eğitim salonunda öğrencilere lojistik alanda kalite konulu kısa bir seminer düzenlenmiştir.

2,5 saat süren teknik gezide öğrencilerin hem fabrika alanındaki hem de eğitim salonundaki soruları cevaplanmıştır. Fabrika yetkililerine üniversite-sanayi arası eğitim işbirliği konusunda teşekkür edilerek, plaket takdim edilmesiyle gezi sona erdirilmiştir.

 

Son Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, Cuma