Emet Eti Bor İşletmesiyle Tavşanlı Meslek Yüksekokulu Arasında İşbirliği Protokolü

Emet Eti Bor İşletmesiyle Tavşanlı Meslek Yüksekokulu Arasında İşbirliği Protokolü

25 Haziran 2019 Salı günü, Tavşanlı Meslek Yüksekokulumuz personellerinden Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Çelik, Okul Sekreteri Ali Ayaz ve idari personel Kadir Durmuş’tan oluşan bir heyet tarafından ETİ MADEN Emet Eti Bor işletmelerine bir teknik gezi ziyareti gerçekleştirilmiştir.

Bu ziyarette Emet Bor İşletme Müdürü Sayın Osman ZENGİN bey tarafından Bor madeni ve Emet Bor İşletmesi hakkında heyetimize bilgiler verilmiş akabinde Tavşanlı Meslek Yüksekokulu ile Emet Eti Bor İşletmeleri arasında stajer öğrenci kabulünü kapsayan işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Emet Eti Bor İşletme Müdür Yardımcısı (Teknik Müdür) Sayın  Doç. Dr. Mehmet SAVAŞ  bey tarafından, heyetimize işletme üretim tesislerini, fabrikalarını, yükleme depolarını  ve Espey ocaklarını kapsayan kapsamlı bir teknik gezi yaptırılmış ve bilgiler verilmiştir.  Gezi kapsamında ortak çalışma ve işbirliğinin geliştirilmesi ayrıca okulumuz bölümlerinin öğrencileriyle işletme tesislerine teknik gezi gerçekleştirme konusunda mutabık kalınmıştır.

Dünyanın en büyük bor rezervine sahip olan ETİ Maden Emet Bor İşletmesiyle, okulumuz arasındaki işbirliği kapsamında, işletme tesislerinde ve fabrikalarında 14 öğrencimiz staj yapabilecektir.  Bu işbirliği protokolünün imzalanmasında katkılarından dolayı, Emet Bor İşletme müdürü Osman Zengin beye, Emet Bor İşletme Müdür Yardımcısı(Teknik Müdür) Doç. Dr. Mehmet Savaş beye, Teknik gezi kapsamında bilgilerini esirgemeyen Emet Eti Bor İşletme müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ederiz.

 

 

 

Son Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, Çarşamba