İlçemize Atanan İlçe Jandarma Komutanımız ve İlçe Emniyet Müdürümüz Okulumuzu Ziyaret Ederek Onurlandırdılar

İlçemize Atanan İlçe Jandarma Komutanımız ve İlçe Emniyet Müdürümüz Okulumuzu Ziyaret Ederek Onurlandırdılar

İlçemize atanan İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğm.İsmail BAYAR ve İlçe Emniyet Müdürü Ahmet KOÇAK 26 Ağustos 2022 günü Meslek Yüksekokulumuzu iadei ziyaret yaparak onurlandırdılar. Okulumuzun Müdürlük Makamı'nda gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Prof.Dr.İsmet ÇELİK okulumuz hakkında jandarma komutanını ve emniyet müdürünü bilgilendirdiler. Devletimizi temsil eden kurumlar arasında işbirliği ve dayanışmanın öneminin ve karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri konusunda değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette Prof.Dr.Çelik komutanımızın ve müdürümüzün okulumuzu ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyetini bildirdi ve teşekkürlerini ifade etti. 

 J.Ütğm.İsmail BAYAR ve Emniyet Müdürü Ahmet KOÇAK'da okul idaremize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiler, karşılıklı işbirliğinin önemini vurguladılar. Ziyaretin devamında şehitlerimiz hatırasına oluşturulan alanlar, lavanta bahçesi ve biyoyakıt makineleri ünitesi gezildi. Ziyaret hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile sona erdi. 

Ziyarete MYO Müdür Yardımcıları Öğr.Gör.Nur HOŞGÖR ve Öğr.Gör.Deniz KAPTAN ile MYO Sekreteri Ali AYAZ eşlik ettiler.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Meslek Yüksekokulu olarak ilçemize atanan İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğm. İsmail BAYAR ve İlçe Emniyet Müdürü Ahmet KOÇAK'a yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını dileriz.

Son Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2022, Cuma