Ankara’da Bulunan Kütahya Kültür Derneği Başkanı Sayın Süleyman Muslu Okulumuzu Ziyaret Ettiler.

Ankara’da Bulunan Kütahya Kültür Derneği Başkanı Sayın Süleyman Muslu Okulumuzu Ziyaret Ettiler.

Ankara’da bulunan Kütahya Kültür Derneği Başkanı Sayın Süleyman Muslu Okulumuzu ziyaret ettiler.

Kütahyalı hemşehrilerimizin arasında birlik, beraberlik ve dayanışmanın arttırılması amacıyla Ankara Altındağ ilçesi Hacı Bayram Mahallesinde faaliyet gösteren Kütahya Kültür Derneği Başkanı Sayın Süleyman Muslu Okulumuzu ziyaret ederek okulumuzda gerçekleştirilen faaliyetler ve verebilecekleri destekler konularında Okul Müdürü Prof.Dr.İsmet ÇELİK’ten bilgi aldılar. Müdürlük makamında gerçekleşen ziyarette okulumuzun kuruluşundan bu güne kadar geçirdiği süreç, programlar, öğrenci durumu ve yapılan projeler hakkında Sayın Muslu’ya bilgi verildi. Dernek Başkanı Süleyman Muslu’da derneklerinin kuruluş amacı ve faaliyetleri konusunda bilgi verdi.

Ziyaretin devamında Tavşanlı ilçemizde şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak için oluşturulan konferans salonu ile şehitlik fidanlığı gezildi. 2500 kök lavantanın bulunduğu lavanta bahçesinin gezilmesinin ardından kampüs alanındaki bahçe atıklarının değerlendirildiği Biyoyakıt Makineleri Ünitesi incelendi.

Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyaret sonrasında Okul Müdürü Prof.Dr.Çelik Sayın Muslu’nun ziyareti dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade etti. Sayın Muslu’da DPÜ Tavşanlı Kampüsünde gerçekleştirilen faaliyetler ile ilgili olarak okul idaresini tebrik ederek okulumuzun bu faaliyetlerinde her zaman destek olacaklarını belirtti.

Son Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2022, Çarşamba