İşbirliği Protokolü İmzalandı

İşbirliği Protokolü İmzalandı

      Tavşanlı Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Tarafından Organize Edilen Dumlupınar Üniversitesi Yerel Yönetimlerle İşbirliği ve Koordinasyon Toplantısına; Dumlupınar Üniversitesi Rektörü, Kütahya Milletvekili Sayın Prof.Dr. Vural KAVUNCU, Tavşanlı Belediye Başkanı Sayın Mustafa GÜLER, Tavşanlı Kaymakamı Sayın Numan HATİPOĞLU, Tavşanlı Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Bülent CIRIK ve Tavşanlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Haluk GÜNEŞ, Tavşanlı Meslek Yüksekokulu Müdür yardımcıları Yrd. Doç.Dr. M.Akif KUNT ve Yrd.Doç.Dr. Abdullah TUĞCU katıldı.

Koordinasyon toplantısında;Tavşanlı Belediyesi ile Üniversitemiz arasında kültürel ve sosyal alanlarda işbirliği konuları görüşüldü ve bu çerçevede İşbirliği Protokolü imzalandı. Ayrıca, Tavşanlı Belediyesi tarafından Yüksekokulumuza, Tavşanlı ilçesinin Göbel yerleşkesinde yapılması düşünülen uygulama oteli için arazi tahsis edildi.

Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu adına Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Remzi GÖREN ile Tavşanlı Belediye Başkanı Sayın Mustafa GÜLER Arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.

Protokole buradan ulaşabilirsiniz...

 

Son Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, Pazartesi